O firmie

Firma Wielobranżowa ”SYRO” Zbigniew Syk Damian Syk s.c. powstała w 1998r. Od początku swojej działalności zajmujemy się dystrybucją artykułów spawalnictwo i BHP. SYRO zaopatruje szereg firm działających na rynku lokalnym, krajowym oraz  zagranicznym. W 2012 roku powstała  SYRO Spółka  z o.o. która kontynuuje działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów bhp, oraz spawalniczych. Większość produktów jest z zakresu ochrony spawacza i szlifierza.

Posiadamy w sprzedaży kilkanaście rodzajów przyłbic spawalniczych, przyłbic automatycznych, masek spawalniczych, tarcz spawalniczych z tworzywa, okularów spawalniczych. Wszystkie wyroby spełniają  normy europejskie oraz posiadają certyfikaty CE.

 

W 2004 roku firma SYRO rozpoczęła produkcję szybek ochronnych  S-1 ze szkła, S-2 z poliwęglanu do filtrów spawalniczych.
Kolejnym etapem rozwoju było uruchomienie produkcji osłon twarzy, oraz produkcji tarcz, masek, tarcz z tworzywa,  przyłbic spawalniczych opartej na własnej technologii wytwórczej,
oraz wprowadzenie systemu kontroli jakości na każdym etapie produkcji,
co gwarantuję wysoką jakość produktu.

 

Początkiem 2010 roku wprowadziliśmy do naszej oferty tarcze spawalnicze z tworzywa sztucznego, tarcze spawalnicze plastikowe, tarcze z tworzywa wykonane są mieszanki kompozytów zapobiegających zapaleniu, oraz pękaniu.
W roku 2012 uruchomiona została produkcja adapter szpuli.

Nasza firma jest producentem marki rękawic, odzieży roboczej, spawalniczej i skórzanej GUNNERS.
W asortymencie znajdują się rękawice typowo spawalnicze jak i do innych różnorakich prac. Produkujemy rękawice skórzane, antyprzepięciowe, powlekane nitrylem czy poliuretanem.
Stawiamy na jakość danego produktu, dzięki czemu mamy stałe grono kontrahentów, które często do nas wraca.