O firmie

Firma Wielobranżowa ”SYRO” Zbigniew Syk Damian Syk s.c. powstała w 1998r. Od początku swojej działalności zajmujemy się dystrybucją artykułów spawalnictwo i BHP. SYRO zaopatruje szereg firm działających na rynku lokalnym, krajowym oraz  zagranicznym. W 2012 roku powstała  SYRO Spółka  z o.o. która kontynuuje działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów bhp, oraz spawalniczych. Większość produktów jest z zakresu ochrony spawacza i szlifierza.
Posiadamy w sprzedaży kilkanaście rodzajów przyłbic spawalniczych, przyłbic automatycznych, masek spawalniczych, tarcz spawalniczych z tworzywa, okularów spawalniczych. Wszystkie wyroby spełniają  normy europejskie oraz posiadają certyfikaty CE.
W 2004 roku firma SYRO rozpoczęła produkcję szybek ochronnych  S-1 ze szkła,
S-2 z poliwęglanu do filtrów spawalniczych.
Kolejnym etapem rozwoju było uruchomienie produkcji osłon twarzy, oraz produkcji tarcz, masek, tarcz z tworzywa,  przyłbic spawalniczych opartej na własnej technologii wytwórczej,
oraz wprowadzenie systemu kontroli jakości na każdym etapie produkcji,
co gwarantuję wysoką jakość produktu.
Początkiem 2010 roku wprowadziliśmy do naszej oferty tarcze spawalnicze z tworzywa sztucznego, tarcze spawalnicze plastikowe, tarcze z tworzywa wykonane są mieszanki kompozytów zapobiegających zapaleniu, oraz pękaniu.
W roku 2012 uruchomiona została produkcja adapter szpuli.
Nasza firma jest dystrybutorem firmy JUBA FUFF.
Jesteśmy bezpośrednim importerem Firmy Juba Tuff.
W naszej ofercie znajduje się duża gama rękawic spawalniczych, rękawic roboczych, rękawic montażowych, fartuchy spawalnicze, rękawy spawalnicze itp.
JUBA 406 VRW, Juba 408 OCRE, 401SMC, 401 FMC itd.